MİMOZA PARK

0
361

MİMOZA PARK

Azmi ALPAY tarafından işletilen Mimoza Park 2013 yılından beri hizmet gösteren bir aile piknik tesisi olup,  hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin şehrin kalabalığı ve bunaltısından uzaklaşıp aile ve dostlarınızla doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz bir yerdir.

Tesisimizde tamamen Organiz Köy kahvaltısı, Kuzu pirzola, Dana antrikot, Tavuk çeşitleriyle yine Tesisimize has meşhur Tekirdağ Kasap Köftesinden tadabilirsiniz.Ayran ve yoğurt tamamen doğaldır ilk üreticiden alınan süt ile elde edilmektedirç Sucuk ,Salata çeşitleri, Patates Kızartması,gibi aparatifler ve soğuk ve sıcak içecek çeşitleriyle büfemizden bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Anadolu kokan Gözleme ve bazlamayı tatmak için eşsiz bir yer.

Tesisimizin çevresi ormanlar ile kaplı 25 dönüm arazi içerisinde bir çok doğal güzelliğin (meşelik , meyvelik , fındıklık) ve kusursuz doğanın bir arada bulunduğu ve aynı ortamda bulunan ( Et mangal , Cafe , Büfe , Kamping) hizmetleri ile size kalite ve ve doğallığı en iyi şekilde sunmaktadır. Tesisimiz özellikle büyük ve orta ölçekli işletmeler ,okul piknikleri,aile toplantıları,dernek piknikleri,Düğün Nişan ve sünnet gibi özel anlarınızı geçirebileceğiniz mütevazi bir tesistir. Tesisimiz 250 araçlık Otopark ve 500 kişilik açık piknik alanı 400 kişilik kapalı olmak üzere toplam 900 kişilik alana sahiptir. İşletmemiz birkez gelindiğinde asla vazgeçemeyeceğiniz ve dostlarınıza da tavsiye edeceğiniz bir tesistir. Tesisimizde Voleybol,Futbol gibi Spor aktivitelerini yapabilir, amatörce at binme imkanından yararlanabilir tavla okey oynayarak stresinizi atabilirsiniz. Doğa harikası resimler elde edebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız çocuk parkında ve trambolin de oynarken sizde piknik ve mangalın keyfini rahatça çıkarabilir hamağınız da uyuyubilirsiniz. Dilediğiniz takdirde tesisimizde yetişen çok çeşitli meyveleri dalından kopararak yiyebilirsiniz.

WEB SİTESİ : www.mimozapark.org

YÖNETİCİ    : AZMİ ALPAY

TEL             : 0506 116 4660

E-MAİL        : onuralpay@hotmail.com.tr

 

 

 

Paylaş
Sonraki İçerikDernek Başkanının Mesajı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here